Alacak Takibi

Alacak Takibi

Alacak Takibi ekibi; çok sayıda şahıs ve şirketlere, alacağın kanunlar çerçevesinde tahsili ve ödenmesi ile ilgili olarak hizmet vermektedir. Yapılan icra takiplerinin başından sonuna kadar her aşamasında aktif olarak rol alır, alacağın tahsilini en kısa zamanda sağlamak amacı ile gereken adımları atar.

Ekip; müvekkillerin Alacak Takibi alanındaki soru ve sorunlarına çözüm bulmaya yönelik çalışmalar yapar. Müvekkillerin alacaklarının tahsili amacı ile icra takibi başlatır, takip dosyalarından borçlunun malvarlığı (menkul, gayrimenkul ve diğer hak ve alacakları) üzerine haciz konulması ve akabinde malların satışınının gerçekleştirilmesi sureti ile alacağın tahsilini gerçekleştirebilmek için çalışmalar gerçekleştirilir. Ayrıca icra takiplerinden kaynaklanan hukuk ve ceza davalarının takibi de yapılmaktadır.

Altun & Kenar Hukuk olarak turizm-seyahat, lojistik-gümrük, bilişim, elektrik-elektronik, gıda, tekstil, enerji, hizmet, maden, kimya, otomotiv başta olmak üzere birçok sektörde hizmet vermektedir.

İcra takiplerinin ve yapılan işlemlerin bilgisayar ortamında tutulması, takip edilmesi ve yürütülmesi amacı ile bilgisayar programı yazılımı konusunda da Türkiye’de öncü olmuştur.

Önceki
Sonraki